A jaký vlastně byl ten letošní hasičský ples?

22.03.2015 10:00

V sobotu 21. března 2015 se ve 20 hodin rozezněla sálem Maximumclub restaurantu v Třeboradicích příjemná hudba k tanci a poslechu skupiny Plzeňský expres. Hasičský ples 2015 Sboru dobrovolných hasičů Praha - Miškovice byl tímto úspěšně zahájen. Vzhledem k již delší dobu vyprodané kapacitě sálu byl vstup umožněn pouze návštěvníkům se zajištěnou rezervací. Připravena byla samozřejmě i bohatá tombola, která letos čítala 111 cen a byla losována ve dvou částech. Hlavní cenou večera pak bylo patnáctikilové selátko. Členové SDH Praha - Miškovice věnovali letošní ples jiné příspěvkové organizaci, a to sice Záchranné stanici pro odchycená a opuštěná zvířata Lary v Hovorčovicích, na jejíž činnost věnovali polovinu výtěžku z prodeje tomboly. Příjemná hudba a spokojení hosté, kombinace za kterou budeme vždycky jen a jen rádi. Už teď se těšíme na další ročník 2016.