Čakovický spolkový den - 1. ročník prezentace spolkové činnost

21.06.2014 10:00

V sobotu 21. června 2014, v čase od 10 do 18 hodin, proběhl v prostorách u zámečku v Čakovicích 1. ročník kulturně - společenské akce pod názvem "Čakovický spolkový den". V městské části Praha - Čakovice působí několik desítek spolků, a právě těmto, je i do budoucna tato akce věnována, protože věříme, že nezůstane pouze u prvního ročníku. Prezentovat svoji činnost mohl opravdu každý spolek, představily se např. Skauti, hasiči, Bílej mlejn, Lípa, Střípek, fotbalisti z Třeboradic, pěvecký sbor Camerata a další. Za podpory hlavního partnera akce spol. KOLEKTORY PRAHA, a.s. vznikl průběžný program, v rámci kterého si návštěvníci mohli poslechnout příjemnou hudbu nebo shlédnout taneční vystoupení a pro ty menší bylo připraveno velké dětské klání v podobě několika disciplín, jak jinak než z patřičnou odměnou. Celou akci doprovázelo mírně zamračené, ale jinak příjemné počasí. Tak ať se sejdeme opět příští rok.