Členové SDH Praha-Miškovice podpořili akci "Ukliďme česko"

08.04.2017 17:00

Členové Sboru dobrovolných hasičů v Miškovicích se přidali již s předstihem v sobotu 1. dubna 2017 v 9 hodin a v týž čas i v sobotu 8. dubna 2017 k veřejné akci pod názvem "Ukliďme česko", která po celé České republice sdružuje dobrovoníky, kteří ve vytipovaných lokalitách, především domovině, úklidem nepořádku udržují pořádek a skulturňují tak prostředí našeho žití. Jednalo o úklid v miškovickém lesoparku v termínu 1. dubna 2017 a v sobotu 8. dubna 2017 pak o úklid kolem Mratínského potoka. V součtu, na obou akcích byla přítomna stovka dobrovolníků, a to nejen z řad obyvatel městské části Praha - Čakovice. A protože bylo odvedeno opravdu kus viditelné práce, i naše organizace si dovoluje poděkovat všem přítomným za účast a právě za onu odvedenou práci.