Hasičský den na Kolčavce počasí nepokazilo

22.04.2017 09:00

V sobotu 22. dubna 2017 proběhl ve spolupráci Pivovaru Kolčavka, HZS Praha, SDH Praha-Miškovice a JPO MČ Praha-Čakovice další ročník Hasičského dne. Akce pro veřejnost, při které si přítomní prohlédli techniku a vybavení pražských hasičů, protipovodňové bariéry MČ Prahy 9 nebo třeba také Hasičské muzeum na Kolčavce doplňovali i soutěže pro ty nejmenší. Akce začala v 10 hodin a ukončena byla v 17 hodin, kdy po poledni byly k vidění také modelové ukázky několika zásahů v provedení příslušníků Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy stanice 3 Holešovice a členů JPO MČ Praha - Čakovice. Ač z počátku nepříznivé počasí návštěvníky neodradilo a celou akci navštívila opět spousta návštěvníků. Lehké i náročnější pohoštění pak zajišťoval pivovar Kolčavka.