Hasičský ples 2014

08.03.2014 20:00

Dne 8. března 2014 proběhl v sále třeboradického Maximum club restaurantu již tradiční hasičský ples pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Praha - Miškovice. Bezmála dvoustovce návštěvníků, která letošní kulturní akci navštívila, přilela opět zahrát skupina "Plzeňský expres". Tombola losovaná tentokrát na dvakrát, a to ve 23 hodin, a pak také po půlnoci, zajistila hlavnímu výherci luxusní večeři v Golden Well hotelu na Praze 1 v celkové hodnotě 5000,- Kč. K této ceně výherce obdržel ještě lahvinku ohnivé vody. Celkový počet cen byl pak 77. Již teď si Vás dovolujeme pozvat na ten příští ples, který se uskuteční v sobotu 21. března 2015 na stejném místě. Tak ať se i v příštím roce v hojném počtu sejdeme. Jste srdečně zváni.