Ples Sboru dobrovolných hasičů v Miškovicích

27.01.2015 14:00

Sbor dobrovolných hasičů v Miškovicích si Vás dovoluje pozvat na svůj již tradiční ples. Tento se uskuteční v sobotu 21. března 2015 od 20. hodiny v prostorách sálu Maximumclubu v Třeboradicích (Slaviborské Náměstí 1, Praha 9). Zahrát k poslechu a tanci přijede opět Plzeňský expres a součástí večera bude i bohatá tombola. Cena vstupenky zůstává na 120,- Kč. Předprodej vstupenek možný od 2. března 2015 na podatelně úřadu MČ, popřípadě lze lístky vyzvednout po domluvě již od pondělí 9. února na předem domluveném místě. Rezervace lístků můžete zasílat již nyní na email SDHM9@seznam.cz, vyzvednutí pak probíhá při příchodu na pokladně u vstupu. Důležité upozornění!!! Nezapomeňte na jaké jméno jste rezervaci učinili, jedná se o důležitý údaj při vstupu na ples. Rádi bychom Vás také upozornili, že během večera bude probíhat oficiální dobrovolná finanční sbírka na podporu Záchranné zvířecí stanice Lary Hovorčovice.

Určitě přijďte, jste srdečně zváni.