Pozor, budeme zakládat oddíl mladých hasičů !!!

10.10.2014 15:00

Vážení rodiče, Sbor dobrovolných hasičů Praha - Miškovice na své červnové valné hromadě rozhodl, že počátkem roku 2015 založí oddíl mladých hasičů. Oficiální náborová kampaň ještě sice neodstartovala (stane se tak přibližně v říjnu či listopadu 2014), ale již teď nám můžete v případě zájmu napsat na email SDHM9@seznam.cz a předběžně přihlásit své ratolesti ve věku od 6 do 17 let do oddílu mladých hasičů SDH Praha - Miškovice nebo nám taktéž pište své dotazy. Děti se budou v rámci oddílu zabývat např. požárním sportem a soutěžemi kolem hasičské tématiky a také prevencí, a to zdaleka ne jen tou požární. Budou vedeni školenými a zkušenými vedoucími a instruktory se základnou v prostorách hasičské zbrojnice v ulici Ke Zlatému kopci 8 v Praze 9 - Miškovicích. Tak neváhejte, přijímáme pouze 30 dětí !!!