Sobotní slunné počasí a Dětský den na hřišti v Miškovicích

03.06.2017 14:00

Krásný slunný den provázel v sobotu 3. června Dětský den na fotbalovém hřišti v Miškovicích. O uspořádání tohoto krásného odpoledne se opět postarali členové SDH a FC Miškovice. Startovalo se vzhledem k příchozím již ve 14 hodin, i když původní zahájení bylo plánováno až na hodinu patnáctou. Nechyběla řada soutěží o sladké ceny, nově zařazenými atrakcemi byly vodní skluzavka, lanová dráha nebo jízda s modely terénní autíček v polygonu a nechyběl ani koutek s živým zvířectvem, který zajišťovalo Centrum ekologické výchovy Farma Miškovice. Akce byla ukončena, ne jinak než párty pěnou pro děti. Dětí přišla opravdu spousta a nejen na dětech, ale i na rodičích bylo vidět, že si odpoledne krásně užili. Děkujeme všem zůčastněným spolkům a vůbec aktérům celého dne. Už teď se těšíme na příští rok.