Zdařilá výroční akce u příležitosti oslav 85. let od založení SDH v Miškovicích

14.10.2014 20:00

U příležitosti oslav 85. let od založení sboru dobrovolných hasičů v Miškovicích, uspořádali členové pro veřejnost výroční akci v prostorách areálu hasičské zbrojnice v Miškovicích. Komorní akci, která zahrnovala v programu den otevřených dveří, historickou expozici fotografií a dokumentů z dlouholeté činnosti sboru, spoustu soutěží pro děti, skákací hrad a trampolínu a nechybělo ani opékání buřtů a to vše samozřejmě zdarma, navštívilo na 300 návštěvníků. Poblahopřát nám přijeli také kolegové z SDH Praha - Březiněves, SDH Praha - Letňany, SDH Veleň a zástupci Městského sdružení hasičů hl. m. Prahy. Všem děkujeme za účast a přání a už teď se těšíme na oslavy 90. výročí, které nás pochopitelně čeká za 5 let. Nezbývá říct, než "AŤ SE DAŘÍ".