A jaký byl ten náš letošní ples?

20.03.2016 14:00

Ples Sboru dobrovolných hasičů v Miškovicích 2016 je již také historií. Sobotní večer 19. března, plný sál Maximum club restaurantu v Třeboradicích a hudba z produkce skupiny Plzeňský expres. To vše dohromady bylo neklamnou známkou našeho hasičského plesu. Ten letošní byl již dlouho dopředu vyprodán, což mimo jiné, zapříčinilo i snížení kapacity na 170 míst. V rámci večera si mohli přítomní hosté samozřejmě do sytosti zatancovat, ale také například i shlédnout dvě vystoupení, v podání mažoretek, či břišních tanečnic. Nechyběla ani bohatá tombola, kdy hlavní cenou byl let horkovzdušným balónem. Hosté si plesu užívali a dobrá nálada doprovázela celým večerem. Sbor dobrovolných hasičů v Miškovicích by tímto rád poděkoval níže uvedeným jednotlivcům i subjektům, bez jejichž podpory by ples buďto vzniknout nemohl nebo by jeho podoba vypadala značně stroze. Děkujeme.

 

Poděkování patří: MČ Praha-Čakovice, Maximum club restaurant Třeboradice, Bohemia Balon s.r.o., Golden Well hotel Praha - Ing. M. Motyčka, La Diosa Cukrářství Čakovice, Ing. Martin Deml, Made Group, Ing. Alexander Lochman Ph.D., Mercedes Hoffmann-Žižák, GurmEko, Porsche Praha Prosek, Miroslava Jančovičová, Eva Domínková, Marcela Pavelková, Magdaléna Koudelková, Jitka Vyhlídková, Pneuservis Ševčík, Pneuservis Procházka, Kadeřnictví Iveta, Trafika - Lněničková, Stanislava Kudrnová, Jana Matrasová, Kapatex, Auto Kožmín, Hostinec Pod vrbou, Václav Kolář, Jiří Dajčman, Pavel Jančovič - Autodoprava, Fox Trans Stav, JUDr. Václav Ducháč, Květiny Marie Menčíková, Truhlářství Jurek, Trafika Maňána - Milan Hliňák a Vinotéka u Janičky