DĚTSKÉ DNY V NAŠÍ MĚSTSKÉ ČÁSTI

01.06.2013 14:00

Konec května a začátek června znamená nejen příchod příjemného a skoro letního počasí, ale pro děti především blížící se dětský den. V naší městské části se tyto dětské dny s pravidelností pořádají v Miškovicích a Třeboradicích. I letos tomu tak bude, a proto pro vás máme pozvánku na dětský den v Třeboradicích, který se uskuteční 1. 6. 2013 na fotbalovém hřišti v Třeboradicích. Začátek od 9. hodiny, pro děti bude připraven zajímavý program a velká spousta zábavy. Všechny zve Klub Lípa. Program najdete na www.lipa-treboradice.cz.

 

Dále si Vás dovolují pozvat SDH Praha - Miškovice a hlavní pořadatel fotbalový klub FC Miškovice na "Dětský den v Miškovicích", který se uskuteční v sobotu 1. 6. 2013 na fotbalovém hřišti v Miškovicích. Opět nebude o zábavu nouze a k chuti příjde i nějaká ta sladkost. Startuje se ve 14 hodin.

 

Určitě se přijďte podívat.