Hasiči si převzali cisternu

25.04.2013 13:48

 

Jednotka sboru dobrovolných hasičů městské části Praha – Čakovice převzala dne 8. března 2013 do své výzbroje cisternovou automobilovou stříkačku CAS K25 LIAZ. Od kolegů hasičů z městské části Praha 11 ji získala bezúplatným převodem. Jedná se o hasičský speciál na poloterénním podvozku LIAZ s nástavbovou úpravou od společnosti Karosa Vysoké Mýto, který je osazen nádrží na vodu o objemu 2500 litrů a nádrží na pěnidlo o objemu 400 l. Vozidlo je dále určeno pro přepravu družstva v početním stavu 6 hasičů a je taktéž uzpůsobeno pro přepravu technických a ochranných prostředků a armatur pro rychlý zásah. V současné době se tento hasičský speciál upravuje a vybavuje pro konkrétní účely naší jednotky. Tak ať nám slouží.

 

Michal Linhart

JSDH MČ Praha-Čakovice