Opatrnosti není nikdy dost, to platí dvojnásob o vánočních svátcích a na Silvestra

22.12.2013 14:00

Aby byly vánoční svátky a příchod nového roku opravdu svátky klidu a míru, je i v těchto dnech třeba dbát zvláštní opatrnosti. O to horší nebo spíše těžší je ten fakt, že jsme obvykle pod jakýmsi tlakem, který dosti ovlivní naše stresové pole. Člověk neví, kde mu hlava stojí a jakmile a jestli vůbec najdeme chvilku na relax, ostražitost jde tatam. Největším nebezpečím o vánocích jsou volně hořící předměty, jako např. svíčky nebo prskavky, na Nový rok pak dělbuchy, pozor také na alkohol, pijte pouze prověřené značky!!! Vypadá to, jakoby byl poslední týden v roce nějakým "svátkem tlaku a problémů", vše je však dané dobou. Žijeme ve větším stresu, máme širší možnosti nákupů v obrovských nákupních centrech, pořizujeme složitější, dražší a citlivější technologie, ale hlavně chceme mít vše nejlepší a nejhezčí, obvykle pro druhé. A to nás pak doslova vykolejí. Tohle vše naše předky vůbec netrápilo. TAK ABY TY NAŠE SVÁTKY BYLY CO NEJKLIDNĚJŠÍ A HLAVNĚ BEZPEČNÉ.