Pátek třináctého, Den požární bezpečnosti - přijďte se podívat k nám na zbrojnici

11.05.2016 15:00

Česká asociace hasičských důstojníků vyhlašuje za účelem propagace požární ochrany a preventivního působení na veřejnost Den požární bezpečnosti, letos na pátek 13. května. Někteří lidé považují pátek třináctého za běžný den jako každý jiný. Ale velká část jej považuje za nešťastný den. Hasiči se snaží tuto pověru „zlomit“ pořádáním různých preventivních akcí, kdy chtějí ukázat připravenost na různé mimořádné události. Cílem akce je zejména předání informací o činnosti hasičů, podtržení významu jejich činnosti formou propagace a předání informací využitelných při předcházení požárů a jiných mimořádných událostí, omezení jejich následků a zvýšení povědomí obyvatel, jak se chovat při vzniku těchto situací.

 

Pokud by jste měli zájem prohlédnout si naší hasičskou zbrojnici, vč. techniky a vybavení, kontaktujte nás na tel. 605111099 a návštěvu si domluvte po telefonu, vyjdeme vstříc Vašemu času. Objednat se můžete v čase od 10 hodin do 17 hodin.

 

Těšíme se na Vás.