Preventivně bezpečnostní akci v Čakovicích navštívilo 677 dětí

23.09.2014 20:00

Za velmi zdařilou, alespoň z pohledu návštěvnosti, mohou považovat členové SDH Praha - Miškovice letošní preventivně bezpečnostní akci s názvem "Kolektory Praha a.s. - Hasiči dětem, děti hasičům aneb opět s integrovaným záchranným systémem". Tato se letos konala 23. září v Čakovicích na Náměstí J. Berana a byla opět určena dětem ze školek a škol MČ Čakovice. V celkovém součtu akci navštívilo 677 dětí, nepočítaje učitelský sbor. Děti se opět dozvěděly spoustu informací týkajících se složek integrovaného záchranného systému, z blízka si prohlédly techniku a vybavení a dokonce byly k vidění i ukázky z činností některých složek, jako například zásahy policejní motorizované jednotky nebo družstva hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy. Malou skvrnkou programu bylo nepříliš teplé počasí a také neúčast kynologů Policie ČR i přes příslib účasti na akci. Nevadí, i tak bylo na co koukat a děti nenechával prokřehnout moderátor akce Josef "Pepa" Melen, který svým, akci na míru šitým a profesionálním moderováním, děti mnohdy pořádně "rozcvičil". Akce výborná, tak zase příští rok, nechali se slyšet členové SDH Praha - Miškovice.

 

SDH Praha - Miškovice srdečně děkuje: 

 

- hlavnímu partnerovi akce společnosti Kolektory Praha, a.s.

- společnostem Hellma, Lidl ČR, Eurodelta, Požární bezpečnost, Luboš Enc - autodoprava

- učinkujícím složkám IZS

- dětem z čakovických školek a škol

a Josefu Melenovi za fantastické moderování

 

Děkujeme !!!