SERVER POŽÁRY.CZ - U požáru haly v Praze 9 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči, v průběhu se zřítila střecha

10.11.2018 01:00

V pátek 9. listopadu 2018 vyslalo operační středisko šest profesionálních a pět dobrovolných jednotek k požáru haly v ulici Kolbenova v Praze 9. První jednotka na místo dorazila v 20:26 hodin. Po příjezdu bylo zřejmé, že objekt bývalého trampolínového centra je zasažen na ploše 30 × 50 metrů v plném rozsahu.Hasiči na likvidaci požáru nasadili celkem 4 proudy z výškové techniky. V 20:55 hodin došlo ke zřícení části střechy haly, ve které hořel převážně molitan a vybavení sportovního centra. Dle sdělení majitele objektu se uvnitř nikdo nenacházel, centrum bylo tři týdny mimo provoz.