Soutěž hasičské všestranosti "O putovní pohár starosty Letňan"

06.04.2013 22:01

Družstvo JSDH MČ Praha - Čakovice ve složení Linhart, Slavík, Blažků, Doležal, Ulrich, Hrdina, Linhartová, Brom (družstvo 1+5 a 2 náhradníci) se zúčastnilo dne 6.4.2013 hasičské soutěže v Letňanech s názvem "O putovní pohár starosty Letňan" a Letňanský železňák. Jedná se o velice kvalitní soutěž se zaměřením na disciplíny se kterými se setkáváme při běžných zásazích. Disciplíny jako například dopravní nehoda, útok na střechu přes nastavovací žebřík, záchrana tonoucího, hašení budovy se zraněnými a mnoho a mnoho dalších jsou opravdu velice reálně komponované. Jedná se o velice fyzicky náročnou soutěž a speciální disciplína mimo hlavní soutěž, tzv. "Letňanský železňák" hovoří za vše. Jedná se o běh do 13. patra, ale pozor s plnou polní, tj. zásahový komplet + dýchací technika. Proto náš letošní výkon a celkové 6. místo potěšilo.

 

Foto z disciplíny "dopravní nehoda"

Foto z disciplíny "hašení budovy"

Foto z disciplíny "záchrana tonoucího"