UKLIĎME ČESKO V ROCE 2019

06.04.2019 09:00

V sobotu 9. dubna 2019 proběhl opět den velkého úklidu. Úklidu naší městské části Praha-Čakovice od nevzhledných nečistot, kterých je a to bohužel v lokalitě naší městské části stále dost a dost. Pod hlavičkou celonárodní akce UKLIĎME ČESKO a za koordinace čakovického spolku NAČOS a s přispěním Centra ekologické výchovy, farma Miškovice jsme se jako členové SDH i JPO vrhli na úklid především lokalit v Miškovicích a Třeboradicích, tedy konkrétně kolem ulic Ke Zlatému kopci, Bendlova, Na Kačence, Před Skálou, Pod Fořtem, K Hárunce, Na Zlaté, Tryskovická, Schoellerova, Za Tratí, atd. Bylo stále a stále co sbírat. Odměnou pro nás za odvedenou práci pak bylo opékání špekáčků na miškovické farmičce. Všem těm, co jakoukoliv měrou přispěli moc děkujeme.

Ilustrační foto